USŁUGI

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą. Tutaj dowiesz się jakie prawa Ci przysługują i na co możesz liczyć w trakcie postępowania odszkodowawczego. 

Każdego może spotkać nas coś, co nie będzie naszą winą, a będzie wiązało się z dużymi wydatkami. Za szkody osobowe, majątkowe czy szkody na pojeździe należy się Państwu odszkodowanie od sprawcy. Jednak ten nie zawsze chce wypłacić je w odpowiedniej wysokości. Jeśli wiedzą Państwo, że mogą uzyskać więcej pieniędzy lub chcą się dowiedzieć, jakie mają prawa, zapraszamy do Departamentu Odszkodowań. Nasza firma ściągająca odszkodowania pomoże odzyskać Państwa pieniądze.

Ważne są dla nas zdrowie i życie

Wypadki, w których dochodzi do utraty zdrowia, a nawet życia, są powszechnym zjawiskiem. Zdarzają się w każdym miejscu – w domu, na ulicy, w pracy, w miejscach publicznych. Bardzo często nie mamy na to wpływu, zdarzenia te dzieją się niezależnie od tego, jak bardzo człowiek uważa. W wielu sytuacjach należy się więc Państwu odszkodowanie za poniesione krzywdy. W przypadku problemów z uzyskaniem tych pieniędzy oferujemy naszą pomoc. Odzyskamy dla Państwa kwotę odszkodowania, nawet na drodze sądowej.

Znamy Państwa prawa

Nie wszyscy muszą wiedzieć, w jakiej wysokości należy się im zadośćuczynienie. Każdy ma jednak prawo uzyskać tę wiedzę. W tym pomoże firma odszkodowawcza. Zapraszamy Państwa do Departamentu Odszkodowań, gdzie wykwalifikowani prawnicy powiedzą Państwu, ile pieniędzy mogą Państwo odzyskać i jakich praw jeszcze dochodzić. Doskonale orientujemy się w tym, za jakie szkody należy się zadośćuczynienie oraz jakiej powinno być wysokości. Jeśli więc nie są Państwo pewni, czy dobrze rozumieją przepisy – Departament Odszkodowań służy pomocą.

Nasze usługi to dla Państwa zysk

Departament Odszkodowań to firma ściągająca odszkodowania, w której nie zapłacą Państwo wiele za wsparcie, a pieniądze, które mogą Państwo odzyskać, okażą się sporą kwotą. Warto więc skorzystać z naszej porady prawnej. Pomożemy w analizie przepisów, która umożliwi ocenę tego, jak wysokie odszkodowanie się Państwu należy, a także pomożemy Państwu w walce z bankiem w zakresie kredytu frankowego. Dzięki nam zyskają Państwo pieniądze i zmniejszą koszty kredytu, co w oczywisty sposób poprawi Państwa sytuację finansową.

Odzyskamy pieniądze Klienta

Odszkodowania najczęściej występują w przypadku wypadków, w których doszło do uszkodzenia pojazdu lub ciała bądź utraty życia. Jednak nasza firma ściągająca odszkodowania często zajmuje się także sprawami kredytów we Frankach. Przepisy często są skomplikowane dla osób prywatnych, dlatego pomagamy je zrozumieć. W Departamencie Odszkodowań pomożemy każdemu, kto przez jeden błąd znalazł się w trudnej sytuacji finansowej.