Odszkodowanie za wypadek w pracy

Uległeś wypadkowi w miejscu pracy? Doznałeś uszczerbku na zdrowiu? Uzyskaj odszkodowanie!

Odszkodowanie za wypadek na magazynie w pracy

Nasz zespół już od ponad 7 lat skutecznie pomaga osobom takim jak Ty – poszkodowanym podczas wypadku przy pracy. Wspieramy w uzyskaniu rekompensaty, na którą zasługujesz Ty i Twoja rodzina. Za doznane krzywdy możesz otrzymać zadośćuczynienie finansowe, które pokryje koszty związane z tymczasową lub stałą utratą zdrowia.

Proces uzyskania odszkodowania za wypadek w pracy wydaje Ci się długi, czasochłonny, kosztowny i trudny? Nie, z naszą pomocą szybko uzyskasz rekompensatę. Jesteśmy tu, aby Cię wspierać – na każdym etapie współpracy.

Wypadek w pracy – kiedy mogę ubiegać się o odszkodowanie?

Rekompensatę możesz uzyskać za zdarzenie, które nastąpiło podczas wykonywania czynności służbowych w okresie objętym ubezpieczeniem z danego tytułu. Przyczyną wypadku powinien być czynnik zewnętrzny, który faktyczne spowodował uraz lub, w skrajnych przypadkach, śmierć. Pieniądze z odszkodowania umożliwiają życie na dotychczasowym poziomie aż do momentu powrotu do zdrowia. Mogą również pokryć koszty rehabilitacji i leków osoby poszkodowanej.

Odszkodowanie za wypadek w pracyJeżeli pracujesz w branży o podwyższonym stopniu zagrożenia, Twój pracodawca odpowiada za poniesione szkody zdrowotne. Odpowiedzialność na zasadzie ryzyka występuje przede wszystkim w firmach budowlanych, górniczych, przedsiębiorstwach wodociągowych i energetycznych czy koncernach paliwowych.

Nie musisz obawiać się reakcji pracodawcy – środki na odszkodowanie nie zostaną zabrane z jego osobistego majątku, lecz z ubezpieczenia OC. Obecnie zdecydowana większość właścicieli firm jest przygotowana na takie sytuacje. Jeżeli powstała szkoda na zdrowiu to efekt wykonywanych obowiązków służbowych – ubiegaj się o odszkodowanie za wypadek w pracy z OC pracodawcy, grupowego lub indywidualnego ubezpieczenia NNW i renty.

Pomożemy Ci na każdym etapie procesu i uzyskamy najwyższe możliwe świadczenie. Bez zbędnej straty czasu i z priorytetem w postaci Twojego bezpieczeństwa.

Nadal zastanawiasz się, dlaczego to właśnie nam powinieneś powierzyć swoją sprawę? Pozwól, że powiedzą Ci to nasi Klienci!

Poznaj historie klientów