Kredyty we frankach, odfrankowanie – Kraków, Gliwice, Katowice

Kredyt we frankach nie maleje? Pomimo kolejnych wpłat, kwota zadłużenia zdaje się stać w miejscu, a Ty coraz bardziej obawiasz się o swoje finanse?

Opłacalność kredytów we frankach zależna jest od kursu tej waluty. Dopóki utrzymywała się na równym poziomie, nie było większego problemu. Dlaczego pojawił się, gdy kurs gwałtownie poszedł w górę? W przypadku kredytów walutowych rata jest stała, ale w walucie, w której została wzięta pożyczka. Spłata natomiast jest dokonywana w złotówkach. W praktyce działa to tak, że bank przelicza ratę we frankach na złotówki po aktualnym kursie. Dlatego też, kiedy wartość franka znacznie się zwiększyła, pojawiły się problemy ze spłacaniem kredytów. Frankowicze płacą bardzo wysokie raty, a mimo to ich zadłużenie nie maleje. Wiąże się z tym niestety również nieustannie wydłużający się czas spłaty zaciągniętej pożyczki. Wysoki kurs franka odbija się na domowym budżecie kredytobiorców w większym stopniu i przez dłuższy okres niż zakładali, pożyczając pieniądze w banku. Co można z tym zrobić? Czy można walczyć o spłatę zadłużenia? Z pomocą przychodzi Departament Odszkodowań, zajmujący się odfrankowieniem kredytu dla mieszkańców takich miast, jak Kraków, Gliwice oraz Katowice.

Kredyty we frankach, odfrankowanie - Kraków, Gliwice, KatowiceZaciągnęli Państwo kredyt we frankach? Pomożemy mieszkańcom Krakowa, Gliwic i Katowic

Mamy duże doświadczenie w sprawach związanych z kredytami we frankach. Wiemy, że coraz więcej rozpraw związanych z odfrankowieniem kredytu m.in. w Krakowie kończy się sukcesem dłużników. W związku z tym doradzamy naszym Klientom, by walczyli o swoje prawa. Nie chcą Państwo dłużej płacić coraz wyższych rat przy niemalejącej kwocie zadłużenia? Nieustanny strach o stabilność budżetu zaczyna odbijać się na Państwa zdrowiu i komforcie życia? Z naszą pomocą mogą to Państwo zmienić! Z dużym prawdopodobieństwem odzyskamy Państwa pieniądze i pozbędziemy się zadłużenia. Rzadko udaje się dogadać z bankami polubownie, dlatego w imieniu Klienta wniesiemy do sądu wniosek o odfrankowienie kredytu wziętego w Krakowie, Gliwicach czy Katowicach. Sąd rozpatrzy sprawę, przeanalizuje umowę i podejmie decyzję, co zrobić z kredytem. W zależności od zapisów umowy można taką pożyczkę anulować lub też usunąć niezgodne z prawem zapisy i przekształcić kredyt na złotówkowy z niskim oprocentowaniem. Zanim to nastąpi, trzeba udowodnić, że bank celowo działał na niekorzyść kredytobiorcy.

Na czym polega nasza pomoc?

Nie wszyscy mieszkańcy Gliwic zdają sobie sprawę, że mogą walczyć o odfrankowienie swojego kredytu. A czy Państwo o tym wiedzą? Jeśli nie, zachęcamy do skorzystania z darmowej porady naszych ekspertów z Departamentu Odszkodowań. Pomagamy pozbyć się kredytów we frankach osobom mieszkającym na terenie Katowic, Krakowa i Gliwic. Odzyskaliśmy pieniądze wielu naszych Klientów, którzy mogli dzięki temu wyjść z długów i ustabilizować swoją sytuację finansową – posiadamy wyroki pozytywne dla frankowiczów wygrane przez naszą kancelarię również w drugiej instancji, co poskutkowało zwrotem nadpłat od banków. Państwu też pomożemy! Zupełnie bezpłatnie ocenimy możliwości i określimy szansę na wygranie rozprawy sądowej z bankiem.

Przeprowadzimy również całkowitą, profesjonalną analizę umowy kredytowej. Nie każdy wie, że wiele zapisów w umowie może czynić ją nieważną. My odnajdziemy te punkty i udowodnimy, że bank powinien zwrócić pieniądze kredytobiorcy. Sprawdzimy, czy kredyt był indeksowany, czy denominowany. Mieli już Państwo dostatecznie dużo zmartwień związanych z kredytem. Nasza firma zajmie się doprowadzeniem sprawy do końca. Choć wielu frankowiczom zwrot kosztów się należy, banki walczą o swoje. W związku z tym wygranie sprawy nie jest proste. My dajemy naszym Klientom fachowe wsparcie na każdym etapie: od zebrania i złożenia niezbędnych dokumentów, do zakończenia postępowania sądowego oraz uzyskania zwrotu z „ubezpieczenia niskiego wkładu własnego”. Nasze usługi obejmują także działania na rzecz Klienta w postępowaniu sądu drugiej instancji. Świadczymy je już od 7 lat – pomogliśmy 8000 Klientom, m.in. z Katowic. Długoletnie, bogate doświadczenie sprawiło, że o kredytach we frankach wiemy już niemal wszystko. Jeśli więc mają Państwo zadłużenie w obcej walucie i dość niemalejących zobowiązań finansowych, zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Państwu nasze dotychczasowe sukcesy i sprawdzimy, co można zrobić w Państwa sprawie.

Chcę pozbyć się kredytu