Kredyty we frankach, odfrankowanie – Kraków

Kredyt we frankach nie maleje? Pomimo kolejnych wpłat, kwota zadłużenia zdaje się stać w miejscu, a Ty coraz bardziej obawiasz się o swoje finanse?

Frankowicze od lat borykają się z trudnościami związanymi z kredytem we frankach. Jego opłacalność od zawsze uzależniona była od kursu tej waluty. To właśnie kurs ma bowiem wpływ na wysokość rat oraz często jest powodem wielu kłopotów z regularnym spłacaniem kredytu frankowego. Dopóki kurs pozostawał na pewnym bezpiecznym poziomie, spłata takiego zobowiązania nie sprawiała większych problemów. Wszystko zmieniło się jednak wówczas, gdy kurs franka nieprzewidywanie i gwałtownie wzrósł. Sprawiło to, że wielu kredytobiorców znalazło się w sytuacji ogromnych problemów finansowych. Mimo kolejnych wpłat kwota zadłużenia nie malała, a zamiast tego – stała w miejscu. Co więcej, wydłużał się też okres spłaty kredytu.

Posiadają Państwo kredyty we frankach i mieszkają w Krakowie?

Nie mają Państwo siły na kolejne wysokie raty i rozprawy sądowe? Nieustanne wydatki przerażają Państwa i nie pozwalają spać? Z nami odzyskają Państwo swoje pieniądze! Wszystkim naszym Klientom radzimy, aby nie poddawali się oni w walce o swoje prawa. Jak bowiem pokazuje nasze doświadczenie, coraz więcej rozpraw sądowych kończy się korzystnie dla klientów banków. Co za tym idzie – istnieje spore prawdopodobieństwo, że uda się Państwu wygrać sprawę, a kłopotliwy kredyt we frankach może odejść w zapomnienie. Z chęcią pomożemy Państwu poczuć się wolnymi od finansowego zobowiązania.

Na czym polega nasza pomoc?

Być może nie zdają sobie Państwo z tego sprawy, lecz mogą Państwo odzyskać swoje pieniądze bez względu na to, kiedy zaciągnęli Państwo kredyt we frankach. Wszystkie osoby zainteresowane odfrankowieniem kredytu zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami z Departament Odszkodowań. Pomagamy osobom m.in. z Krakowa, Gliwic i Katowic. Całkowicie bezpłatnie przeanalizujemy Państwa sprawę i wyliczymy możliwe roszczenia. Oferujemy kompleksowe działania, które obejmują między innymi ocenę aktualnej sytuacji finansowej. Określimy, jakie są szanse na odfrankowienie zaciągniętego zobowiązania i odzyskanie pieniędzy. Następnie zajmiemy się analizą kredytu i sprawdzimy, czy był on indeksowany, czy denominowany oraz przedstawimy wstępną wycenę możliwości roszczenia. Nasza oferta obejmuje także weryfikację szansy na odzyskanie pieniędzy z „ubezpieczenia niskiego wkładu własnego”. Krok po kroku przeprowadzimy Państwa przez wszystkie procedury – od skompletowania dokumentów, przez złożenie wniosków, aż po postępowanie sądowe. Kredyty we Frankach nie mają przed nami żadnych tajemnic. W ciągu 7 lat działalności z naszych usług skorzystało ponad 8000 Klientów. Zachęcamy, aby już dzisiaj dołączyli Państwo do ich grona. Posiadamy na swoim koncie wygrane wyroki, również w drugiej instancji sądu. Zapytaj nas o nasze wyroki, zapytaj nas o swój kredyt!

Zawalcz o swój spokój. Pomożemy Ci na każdym kroku: od skompletowania dokumentów i złożenia wniosku, aż do wszczęcia postępowania sądowego. Nie jesteś z tym sam.

Chcę pozbyć się kredytu