Frankowicze

Kredy we frankach nie maleje? Pomimo kolejnych wpłat, kwota zadłużenia zdaje się stać w miejscu, a Ty coraz bardziej obawiasz się o swoje finanse?

Frankowicze od lat znajdują się w trudnym położeniu. Rozprawy sądowe, wysokie raty, niekończące się spory. Nie masz już na to siły, a wydatki przerażają?

Zapewne nie wiesz więc jeszcze, że możesz odzyskać swoje pieniądze!

Nie poddawaj się w walce o swoje prawa. Coraz więcej rozpraw sądowych kończy się porażką banków. Oznacza to, że Twoja sprawa jest do wygrania, a kredy we frankach może odejść w zapomnienie. Chcesz znów poczuć się wolny finansowo? Pomożemy Ci w tym!

Możemy odzyskać Twoje pieniądze bez względu na datę zaciągnięcia kredytu frankowego w banku. Bezpłatnie przeanalizujemy sprawę i wyliczymy możliwe roszczenia.

Zajmiemy się:

  • oceną sytuacji: szansą odwalutowania kredytu i odzyskania pieniędzy zabranych przez bank poprzez stosowanie nieuczciwych kursów wymiany walut,
  • analizą kredytu: indeksowany czy denominowany,
  • weryfikacją szansy na odzyskanie pieniędzy z „ubezpieczenia niskiego wkładu własnego”
Zawalcz o swój spokój. Pomożemy Ci na każdym kroku: od skompletowania dokumentów i złożenia wniosku, aż do wszczęcia postępowania sądowego. Nie jesteś z tym sam.

Chcę pozbyć się kredytu